| Botarel_Christian_1990 a întrebat:

Vreau sa imi bag niste jocuri/aplicatii de pe calculator pe tableta mea Evolio (Evotab cu android) si sunt niste fisiere APK file si SD data. Cel ce imi explica cel mai bine unde si cum trebuie puse primeste funda.

2 răspunsuri:
| Anonymous2899 a răspuns:

Pai e ldownloadezi si le pui pe cardul SD al tabletei. Intri de pe tableta in fisierul APK si apoi ii dai instalare, dar trebuie setat sa primeasca aplicatii care nu provin de la Marketwinking. Funda?

| iulain13 a răspuns:

Sa stii ca trebuie sa ai un fisier mai mare (alai cd data) pe care trebuie sa-l bagi in android, obb apoi ai un fisier mai mic pe care trebuie sal bagi la downloads (alai apk), intri de pe tablet cu ajutorul programului manager fisiere, intri in download si instalezi jocul respective. fUNDA?