| Ziser a întrebat:

Vreau sa imi cumpar laptop Asus si nu stiu ce e ala FreeDos :(. Trebuie sa imi cumpar Windows 7 sau cv de genu? Funda la cel mai folositor raspuns! Aici e adresa laptop-ului : http://www.emag.ro/......E4LCNBBBM/

1 răspuns:
| xBro a răspuns:

Sa te fac sa intelegi

Deci, cand cumperi laptopul nu ti-l vinde cu windows pe el, trebuie sa bagi tu windows-ul pe laptop sa-l cumperi sau daca il ai pe CD sau DVD il bagi tu sau alt prieten care stie

FreeDos = nu ai nimic ocupat pe hard disk deci este gol laptopul tau, deci trebuie sa-ti bagi windows-ul sa incepi sa ocupi memorie.

Sper ca te-am ajutat, BAFTA!