| SoulOnFire a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, peste ceva timp si nu stiu exact ce model sa aleg intre cele doua: Vodafone Smart 858/Huawei u8160 ( sistem de operare Android, wifi, 3G, ecran touchscreen de 2.8) sau Samsung S5260 Star 2 (sistem de operare Bada, wifi, NU are 3G, dar are un ecran touchscreen mai mare... de 3.0). In primul rand, vreau sa-l iau pentru internet si in al 2-lea rand, vreau sa ma tina bateria cat de cat, dar vreau sa ascult si ceva muzica la el. Ce telefon credeti ca ar fi mai bun pentru cerintele mele? Mersi pentru raspunsuri, dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Alexandru074 a răspuns:

Ala cu android wi fi 3g samsungul asta 525 e bun da nu are net stralucit

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat