| Bubulina08 a întrebat:

Hey,TPU am un Samsung cu sistem de operare bada si vreau android de unde pot face rost de el big grin

6 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

rolling on the floor De andorid nu fcai rostrolling on the floorDaca telefonul tau e pe bada, pe ala ramane, daca vrei telefon cu andorid cumparati unul.

| Bubulina08 explică (pentru DAnc3):

Daca nu merge o sa-mi cumpar altul...

| DAnc3 a răspuns (pentru Bubulina08):

Pai nu prea ai ce face daca vrei android.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca telefonul tau nu a venit instalat cu Android nu poti sa ii schimbi ssitemul de operare

| Mitzac a răspuns:

Prima data te uiti in telefon daca are din ala pentru. android si daca are intrii pe google play iti faci cant cu@gmail.com...
Sau daca nu intrii in samnsung apps si iti iei de aco bafta muultahappy

| suntserios a răspuns (pentru Mitzac):

Ea intreaba cum sa isi pun android si tu ii zici sa vada daca are "din ala pentru android". Daca nu stii ce spui de ce te mai chinui sa scrii?