| Andreipop12345 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon si m-am gandit la cateva.Nu sunt sigur si vreau si alte pareri. De exemplu ZTE Skate black sau Samsung galaxy mini2. La galaxy nu imi place ca este prea mic.Mi-a mai placut si Alcatel ot-991. Care este mai bun? Astept si alte pareri!

Răspuns Câştigător
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, din punct de vedere al specificatiilor ZTE bate Samsung mini2 dar de multe ori conteaza si brandul. Samsung este cunoscut iar ZTE mai putin. Un avantaj la Galaxy mini2 ar fi ca am citit ca ar fi planuit sa poata fi upgrade-uit la android 4.0 sau chiar 4.1 ceea ce este foarte tare! La ZTE nu stiu nimic. Sincer ZTE arata chiar bine fata de mini2. Daca ar fi dupa mine cred ca mi-as lua ZTE sa incerc si ceva nou si plus ca nu arata rau si specificatiile sunt mai buna ca la mini2
Te poti lamurii aici:

http://www.gsmarena.com/zte_skate-pictures-3784.php

Succes!

2 răspunsuri:
| NinnaEog a răspuns:

Si Samsung Ace e dragut.Cat despre Alcatel nu stiu ce sa zic...

| Gheorghita_Brulea_1961 a răspuns:

Daca il vrei mai mare e Galaxy Camera, pozeaza foarte bine! Eu ti-l recomand!