| AlexBmxRider a întrebat:

Vreau sa imi iau iphone 5 dar pe siteul de la Apple, nu il vad, ceea ce ma ingrijoreaza.Ce parere aveti de asta? sa il iau sau nu

Răspuns Câştigător
| SweetFashion a răspuns:

Nu este niciun fel de problema, cei de la Apple prezinta pe site cele mai noi modele, iPhone-ul 5 inca este un telefon bun dupa parerea mea. Deci nu te lasa influentat/a de site-ul oficial, poti de asemenea cauta pareri despre telefon daca nu esti sigur/a in achizitionarea acestuia!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ei promoveaza 5s si 5c utimele modele, nu vad cu ce te influenteaza pe tine asta