| Zebi a întrebat:

.. vreau sa imi vand calculatorul. e vechi.si o sa imi fac unu performant.

dar niste bani in + nu strica happy...deci cam cat costa acest PC:

Operating System Microsoft Windows XP Professional
CPU Type AMD Athlon XP, 900 MHz (9 x 100)
Motherboard Name Asus A7N8X-E Deluxe (5 PCI, 1 AGP Pro, 1 WiFi, 3 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Motherboard Chipset nVIDIA nForce2 Ultra 400
System Memory 256 MB (PC3200 DDR SDRAM)
Video Adapter GeForce FX 5200 (128 MB)
Disk Drive ST380011A (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
Total Size 74.5 GB

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

100-200 de lei.

| ionutzuck a răspuns:

Cam 200 lei

| UNfriendLY a răspuns:

100 lei aka 1 mil vechi

| andrei95 a răspuns:

Asa intreg nu cred ca ai vreo sansa sa il vinzi procesorul este foarte slab dar asa poate poti optine vreo 5 mil

| Anonimus905 a răspuns:

In jur de o mie cinci sute de lei.

| albatavlad a răspuns:

Http://www.ssshoesss.ro/? ref=5uxjtmm2 uite aici este un program online care iti da exact valoarea daca bagi ce iti cer iei adica ram hard sistem de operare vechime etc;) si iti da fix;)

| HTMLCOCULY a răspuns:

300 lei