| virus29 a întrebat:

Salutare >TPU intrebarea asta este pentru >meseriasi asta este pc-ul meu > Computer Type- ACPI Uniprocessor PC, Operating System Microsoft Windows XP Professional, CPU Type Intel Celeron, 2600 MHz (26 x 100), Motherboard Name - QDI PlatiniX 2D(/533) (6 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DIMM), Motherboard Chipset- Intel Brookdale i845E, Video Adapter RADEON 7000 / RADEON VE Family (Microsoft Corporation) (64 MB), 3D Accelerator- ATI RV100 DDR, Audio Adapter Cirrus Logic 4299 @ Intel 82801BA ICH2 - AC'97 Audio Controller [B-5], Disk Drive Maxtor 6E040L0 (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133), DRAM Slot #1 - 256 MB (DDR SDRAM) - DRAM Slot #2 - 256 MB (DDR SDRAM) > imi merge pe youtube sacadat si si majoritatea jocurilor la fel... ce e de facut? > si cum credeti ca este pc-ul meu? Funda si respectele mele

1 răspuns:
| chakuza a răspuns:

E destul de vechi pc-ul tau.Probabil merg sacadat pe youtube cele cu rezolutia mai mare si claritate mai buna,iar pc-ul tau le gandeste mai greu,de aia le sacadeaza.
Ce e de facut?=un alt pc, un nou pc, la vreo 1000 lei iei un sistem bunicelwinking