| Minder a întrebat:

Vreau sa incep cu canal de Youtube. Si nu stiu cum sa fac asa gen de videoclipuri cum as putea face? https://www.youtube.com/watch?v=tFLfCxa77PA
Adica sa vorbesc si totodata sa arat filmulete cum se face acet lucru. Va rog ajutati-ma. DAU FUNDA URGENTT

FITI CAT MAI EXPLICIT.

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Nu am niciun mar, nu cunosc pomicultura, nu stiu ce sunt parazitii, gardurile, dtt-urile, nu am mancat niciodata un mar. Vreau sa imi fac livada de meri si sa-i vand scump.