| dikaaa a întrebat:

.. Vreau sa ma ajutati urgent... Vreau sa imi cumpar un Pc complet,am un buget limitat,mic, am gasit un pc:
http://www.serverconfig.ro/......-2-5053064

Vreau sa imi spuneti daca este bun sau nu,daca se merita,va rog urgent,si daca puteti sa imi dati alte pc, va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da ar merita, deoarece poți face upgrade la ram până la 4 Gb de nu mai mult, precis suportă și CPU dual core mai performant și poți adăuga la el și o placă video dedicată pe PCI-e(v1 sau 2), dar asta în viitor.Succes

| Wulf a răspuns:

Este un calculator normal, pe care rulează greu jocurile 2010-2013.

| dikaaa explică:

Astept si alte pareri, poate cu un alt pc, pe mine ma intereseaza daca nu este un jaf, adica dupa cateva luni sa il arunc, sa nu mai mearga tongue

| dikaaa explică:

Daca se poate puteti face o comparatie intre el si urmatorul pc : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20 GHz, 1.12 GM RAM, placa video 128 mb integrata

| Stefan1805 a răspuns:

Procesorul e bun, memoria RAM esyte bunicica dar totusi este un second hand. Dupa parerea mea este un chilipir