| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar acest Laptop http://www.emag.ro/......-272001541 Si vreau sa stiu daca se merita eu zic ca da. astept parerile voastre. Vreau sa scpun ca il folosesc la ascultat muzica net nu jocuri. Funda :)

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

PAi ce ai ales tu nu are sens, sincer. Cred ca ai vrut sa glumesti. PErforamtne asemanatoare cu acela sunt si la 2500 lei. Daca vrei sa fie ok, ca sunet, recomand unul dintre cele 2 din link http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/472130/. Ambele sunt foarte performante, IAr Asus-ul are un sistem audio deosebit(si Lenovo are, JBL, e putin sub Asus, dar are procesorul mai bun). In jocuri, se vor descurca foarte bine, fiind performatnte si pe acest segment.In caz ca vrei sa cumperi si consideri ca te-am ajutat, poti folosi voucherul 6WXBQPKQ, imi iei o mica reducere de pret.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Reducerea o peimsti uh, ma exprimasem eu gresit. Tu iei reducerea.

| Ronnix a răspuns:

E bun, insa ai putea opta pentru un alt laptop cu performantele apropiate de ale celui prezentat la un pret cu mult mai mic.

| JustCosmin a răspuns:

Nu stiu de ce, dar am senzatia ca intrebarea e pusa la vrajeala. Laptopul asta costa asa mult datorita brandului. Configuratia aia nu face mai mult de 2600 ron. Iar pentru nevoile tale, gasesti un laptop bun si la 1500 ron, mai ales ca ai spus ca nu ai nevoie de jocuri.

| FlorinDiablo a răspuns:

Da isi merita banii, dar pentru ce ai zis tu ca il folosesti poti sa iti ei ceva mai slab si mai ieftin.

| IonutAxi a răspuns:

Nui nici o vrajeala ma. adica brandului?

| Ana_Mircea_1985 a răspuns:

Salut, eu am unul aproape la fel numai ca difera procesorul(i7) si sunt foarte multumit de el. Pentru muzica si internet nu ai nevoie de unul ca asta prezentat de tine dar pentru jocuri sa stii ca este perfect. Cel putin am jucat pe el euro 2012 in full si merge impecabil. Filmele Full Hd se vad excelent si muzica se aude extraordinar deoarece are acel sistem JBL care face diferenta. Recomand!