| ionucmarele a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon Huawei vision de la eMAG ce ziceti merita, CE telefon imi recomandati in aceeasi bani cu android.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TrollFace1234 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti iei acesta marca de telefon deoarece nu este buna iti spun asta pentru ca un prieten are Huawei si dupa 3 saptamani s-a dus dracu! Te sfatuiesc sa iti iei un Samsung galaxy s plus, galaxy ace 2 sau ace 1 sau ace plus, un LG, sau daca vrei mai multe telefoane intra pe www.telefonultau.eu

| sltlp a răspuns (pentru TrollFace1234):

S plus e cu 50% peste pretul la asta

| sltlp a răspuns (pentru TrollFace1234):

Eu te sfatuiesc sa te uiti spre LG optimus sol, este la fel de performant, dar parca arata putin mai bine, si tind sa cred ca LG e peste Huawei(nici LG nu e prea... la pretul asta, dar oricum)

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrollFace1234):

Daca sparge nuci cu el in loc sa il foloseasca cred si eu ca se strica.