| VyKond a întrebat:

Vreau sa-mi imbunatatesc calculatorul si ma intrebam daca aceasta placa video : http://www.cel.ro/......it-pcie-l/
merge pe placa mea de baza :http://www.gigabyte.com.ro/products/product-page.aspx?pi d=2431#sp

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Merge,go4it
Daca ne-ai putea spune si ce sursa ai, placa video consuma putin, dar totusi

| VyKond explică (pentru Me2):

Ma gandeam sa-mi iau Gainward GeForce GT 640 ca are si 3D si apropo sunt sigur ca duce sursa ca e nou cumparata. big grin Mltumesc anticipat!

| Me2 a răspuns (pentru VyKond):

Da ce sursa e? ce firma, degeaba e noua, poate sa fie o petarda care face poc
Si apropo, mai bine ia un sapphire hd 7750 ddr5, e mult peste gt 640, vei avea mai multe fps in jocuri si are si 3D

| VyKond explică (pentru Me2):

Da...,dar eu vreau sa raman in bugetul meu big grin

| VyKond explică (pentru Me2):

In legatura cu sursa nu sunt sigur ce este... big grin, n-am stat sa descfac calculatorul..., dar cea veche mi s-a ars si am fost la un specialist si mi-a recomandat el big grin

5 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

Da, merge, o poti cumpara linistit.