| Eu200l a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti urgent! Deci de aproximativ 2 saptamani mi-am laut un pc de gaming de la media galaxy deja asamblat. Am cumparat si monitor ai windows 10 original 64bit. Am instalat windows-ul. A mers foarte bine. M-am jucat csgo pe very high tot si mergea foarte bine. Am instalat si driverel la placa video si placa video. Dupa o saptamana am instalat updeturile acelea pt windows. Azi am instalat cateva updeturi. Si surpriza cand sa deschis si am intrat in csgo spre de exemplu mergea in lag infernal. De ce? Care este problema? E de la updeturi? Trebuie facut ceva? Am garantie 2 ani.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dezinstaleaza updateurile. Daca nu stii cum, sterge HDD-ul si reinstaleaza Windowsul.

| Robitza69 a răspuns:

Nu mai face toate updaiturile nu toate sunt bune de exemplu ce ai facut tu acum incetineste puterea pcului ceea ce inseamna ca updaiturile care leai facut mananca din rami placa video sau chiar din procesor formateazal si nu ii mai face updaituri