| telefonmobil a întrebat:

vreau să-mi Spune-ți unde. Pot găsi Windows 7 ultimate (x86 x64) adica amândouă variante într-una singura făra sa mai le pun amândouă pe DVD? Funda

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cumperi Windowsul de pe un site sau dintr-un magazin... mergi in showroom si intrebi. Iti vor da ei DVD cu aceste tipuri de sistem dupa ce il achizitionezi.

| horia2012 a răspuns:

Da, cauta Windows 7 All in one si vei avea toate variantele de W7 atat pe 32 cat si pe 64. La instalare alegi ce varianta vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai vrea sa amesteci apa cu uleiul, asa ceva nu exista! ori e pe 64 ori pe 32 si punct