| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa raspunda doar cine stie. DDoS-ul din cate am auzit este ilegal am mai auzit si daca este dat din alte surse poti face 3-10 ani puscarie.Intrebarea mea este dai flood mai pe scurt de pe un site pe ip-ul unei victime aceasta pica bun bun, exista vreo sansa sa afle potera ceva sau nu? P.S nu am vpn doar 3 ip-uri fake care se schimba la stingerea si dupa repornirea pc-ului+un proxy dar nu prea bun. Eviden cel mai bun raspund FUNDA ba!@

6 răspunsuri:
| Rosca_Matei-Rares_1992 a răspuns:

Ip urile fake sunt doar pe browser, daca persoana careia incerci sa i dai DDoS te da la potera, ip ul fake nu se ia in considerare.Deci da, exista sansa.

| Rayuuut a răspuns:

Poti sa dai flood si de pe. Internet nu numai din cmd.Si da poti sa faci puscarie sau amenda 8-20 milioane

| SergiuBoss11 a răspuns:

Aoleo,te dau la garda!

| sltlp a răspuns:

Stai unde esti acum, ca garda e spre tine.

| maraciucaeviata420 a răspuns:

VPS men vps