| GamesRomania a întrebat:

Am si eu o problema, niste copii de 12 ani ca mai mult nu au, au aflat si eu de "flood' sau ddos, si imi tot pica netul, nu ma pot juca si eu linist sau sa vad un film ceva, ca au aflat copii de jucarii.
Tin se mentionez ca mi-au salvat ip-ul, am ip static, deci programe de ascundere ip nu merg.
Cine stie ceva care sa am protejeze sa nu imi mai pice netul? Am net de la telekom.

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Telekom? Niste i*ioti!
Au cel mai prost internet...
Muta-te de la ei...Iti recomasnd rds rcs, Blue Telecom, next get etc.

| GamesRomania explică (pentru anonim_4396):

Am instalat si tot primesc floood. alta idee?

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Încearcă tor browser și nu mai ai probleme de acest gen

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, poti face o plangere la politie

| Anonimul95t a răspuns (pentru Anonimul95t):

Sau poti lua legatura cu furnizorul tau de internet sa iti de-a ip dinamic

| GamesRomania explică (pentru Anonimul95t):

Am incercat, au spus ca nu se poate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GamesRomania):

Spune-le ca te muti la alt furnizor de internet atunci, metode gratuite nu stiu sa-ti dau mai bune...