| Culeva_Ion_1992 a întrebat:

vreau sa stiu ce parere aveti despre acest laptoop http://www.cel.ro/......0m-win8-l/

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Are configuratie buna! Care e bugetul maxim de care dispui?

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Inteleg ca Gaming.
Este bun! Si bine ca|cauti pe cel..toata lumea cauta pe eMAG care sunt niste tarani!
Pai..deci da, este bun, dar totusi..Sunt sigur ca, costa 33 de milioane pentru ca are Windows8. sincer, nu cred ca mori daca ramai pe Windows7! Dar daca ar fi sa gasesc dezavantaje la acest Laptop : Procesorul - i5., RAM - 4GB..nu zic, ca inca 4GB sunt 100ron, dar si asta e un dezavantaj, dar cam atat.
Pot sa iti dau o varianta la Windows7?

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as face un efort si as cumpara asta: http://www.mediadot.ro/......tx660m-2gb

E de 2 ori mai bun, mai ales pentru jocuri. Dupa mine, unul din cele mai bune laptopuri pana in 4000 lei.

Bafta!

| javiga a răspuns:

Este foarte bun am la fel laptopul exact aceiasi placa video procesor rami etc..., este foarte bun si la jocuri dar si la programe youtube filme facultate daca intelegi ce vreau sa zic!
Funda?

| FlashGun a răspuns:

Este bun happy

| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns:

Foarte bun happy Depinde pentru ce il vrei.Gaming sa inteleg?