| AlbertoAby a întrebat:

, vreau sa stiu si eu cum se instaleaza windows 8 daca este greu sau nu e imi puteti explica?

Răspuns Câştigător
| NGR47 a răspuns:

Este la fel de simplu ca instalarea unui Windows 7, am gasit un ghid de instalare pas cu pas http://www.programepc.ro/instalare-windows-8/

| AlbertoAby explică (pentru NGR47):

Poti sa-mi dai si mie windows 8? Te rog!

3 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Daca ai mai instalat windows-uri atunci vei sti sa instalezi si windows 8. prea prost sa fi sa nu stilaughing daca nu ai instalat niciodata un windows mai bine nu te apuca sa instalezi windows 8laughing

| apocalipso1994 a răspuns:

Nu este deloc greu. daca ai mai instalat un alt windows si esti familiarizat cu sistemul de impartire al partitiilor(daca doresti sa le modifici) este foarte simplu... dupa ce ai facut partitiile tot ce mai trebuie sa faci este sa introduci cd-key'ul si sa setezi data, ora, etc...ca si la windows 7. L'am instalat in 15 minute happy Succes