| stangaionut a întrebat:

Vreau sa va intreb:care Brand este mai bun in materie de laptop-uri? Acer sau Asus? dintre acestea 2, pentru ca vreau sa-mi cumpar un laptop si nu stiu de la ce brand. apropo dispun de un buget de 2500 lei. daca aveti ceva idei de laptopuri pana in acest pret dati-mi o idee.mersi,apropo nu vreau notebook-uri sau netbook-uri

6 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Niciunul.Daca vrei gaming ia desktop, daca vrei sa vezi filme si sa stai pe net, ia orice, racire buna sa aiba.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Pana acum, cel mai bun raport calitate-pret mi l-a oferit Acer, fara nici o indoiala.
Desigur ca si alte marci precum Asus, Toshiba, HP sunt de foarte buna calitate, doar ca acolo dai niste banisori in plus pentru ca se cheama asa.
Iar la 2500 de lei, poti cumpara un laptop chiar foarte bun.
Intra pe eMAG, si da un search la laptopuri Acer, cam la pretul asta.winking
Si apoi poti face comparatia cu alte laptopuri, la acelasi pret, ca sa te convingi.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexander121 a răspuns:

Fiecare are opinia lui Dar dupa parerea mea Acer este cel mai bun la mine in fam toti avem Acer si nu am avut porbleme cu el de cand l-am acuparat, eu il recomand cu incredere, dar opiniile sunt impartitebig grin

| danyboy_6762 a răspuns:

Salut!
Dupa parerea mea Acer eu merg pe acest brand si sunt foarte multumit.
Iti recomand sa iei de pe emag.ro ultimul laptop de aici l-am luat si am fost multumit de srvicile lor.
Sper ca am fost de ajutor!
Bafta!
FUNDA?

Sugestie
Ma gasesti pe : www.danielmarius.blog.com
si
www.facebook.com/mariusdani19

| Cerbul a răspuns:

Asus este mai bun am doua si merg de minune