| mateidragos828 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca la Lenovo g575 se potriveste un procesor amd phenom x4.
Laptopul are un procesor amd e -300 si e prea mic!
Ma puteti ajuata?
Funada!
Si daca stiti un site care sa imi arate compatibilitatea e bine venit!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

In primul rand acel amd phenom este procesor de desktop pc, nu de laptop, deci nu va fi compatibil
In al doilea rand nu poti schimba procesorul acela cu altul mai bun, la acel laptop poti maxim sa schimbi/adaugi memorie ram, dar nu mai mult

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Tu ai impresia ca un procesor de unitate merge pe un laptop? Si chiar daca ar fi mers pus..fierbeai sarmale la foc mic pe acel laptop.