| GabyGM a întrebat:

Vreau sami cumpar aceasta tableta:Lenovo Tab2 Arvin A7-30,1GB Ram, 8GB Memorie interna,Procesor Quad-Core, MT 8127 1.30 GHz, 7".Multi-Touch.WI-FI,IPS,Android 4.4.2 Kit Kat.
Este buna, merita sa o cumpar si imi merge Fifa 15 UT.Va rog raspundeti

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu stiu exact daca o sa mearga dar nu e buna. Daca tot iei ia ceva mai bun mai de firma 1.5-2GB Ram Minim... Ceva Sony sau Samsung cand te plictisesti sa o poti si da daca iei Lenovo nu o mai dai...