| AnduZisAlexandru a întrebat:

vreau si eu un program foarte bun pentru. editat video-uri, cu efecte speciale mai ales, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| losnariu95 a răspuns:

Sa stii ca cel mai usor program pentru editat este movie maker care il ai deja in PC, si este si simplu de folosit...happy daca nu exista Adope After Efects dar e Hard Rau de folosit...

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Adobe After Effects, e unul dintre cele mai bune programe pentru asa ceva, trebuie doar sa stii cum sa il folosesti happy

| vulcan86 a răspuns:

Sony Vegas Movie Studio