| Aliiinna02 a întrebat:

Vreau si eu un program de editat poze.un program prin care poti adauga efecte speciale.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

EDITEAZA ONLINE FOTOGRAFII cu stelute,cercuri colorate, inimioare, ice...etc ->>> Intra aici http://pixlr.com/ da click pe -> Retro vintage effects

3 răspunsuri:
| MyaMyuka00 a răspuns:

Pixlr.com e bun sau www.pickmonkey.com sau chiar pizzap.com daca vrei! vezi care iti place caci toate sunt bune... >:D

| SebbyHere a răspuns:

Gimp este foarte bun iti recomand Gimp 2.8

Funda?

| Oprea_Ana_1993 a răspuns:

Exista o aplicatie pe facebook numita Pizap poti adauga efecte speciale si multe altele cum ar fi un colaj sau rame sper ca te- am ajutat. funda?