| sebypetrescu921 a întrebat:

..Vreau un Hack pentru Battlestar galactica online. puteti sa imi dati un link de unde sa-l iau fara sa mai completez prostiile alea? happy

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Cauta pe google gamecopyworld sau cheathappens si uitate la ei (la gamecopyworld ii faza cu adf.ly iar la cheathappens iti trebuie cont)

2 răspunsuri:
| IonyLiviu a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? 4vee4eodlju7hbb

1.Intri in install.exe
2. Intri in galactica si apes F9

| Xela90 a răspuns (pentru IonyLiviu):

Salut daca vrei sa dai programu cum trebuie, da-l cum trebuie, nu da sa instaleze,, mediafire,, ....eu nu vad niciun program acolo, pentru prima si ultima e faza cu mediafire...