| BiaJ a întrebat:

trebuie program ca sa pun la sims2 haine coafuri sau chestii deasea?thinking

6 răspunsuri:
| Green a răspuns:

Nu, fa-ti cont (daca ai sims 2 original) pe site-ul: http://www.thesims2.com. ii dai la Updates / Sims si de iti alegi tot ce vrei de acolo. Dupa, il downloadezi si il instalezi. Vor aparea imediat ce vei reporni simsul.
Vezi ca trebuie sa bifezi casuta "enable" atunci cand vei porni simsul ca sa iti apara.
Daca umbli la settings nu iti va mai aparea chestia aia si le vei avea activate.
Sper ca te-am ajutat!

| danaalexa a răspuns:

Bun ca sa vezi ceva mai simplu unde nu trebuie nu stiu ce conturi si nici sa platesti. Nu-ti trebuie nici un program,laughing, trebuie sa-ti faci un folder numit "downloads"dar s-ar putea sa ai facut din start pe care il pui in TsData/res. si pui acolo fisieru dezarhivat, la mine asa o mers, succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sims2big grin...nu il gasesc nicaieri crying... poti sa imi dai id tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un site fara conturi sau altceva www.xmsims.com acolo o sa gasesti tot ce vrei coafuri mobila, haine si diverse incearca si site-ul www.parsimonious.org si dupa ce descarci faci ce ti-a scris danaalexa. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bleagsa

| Flvavia a răspuns:

Nu,doar trebuie sa ai cont