| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut, unde dau la tiktok sa salvez doar sunetul la un clip pe care il vad? Sa pun sunetul acela gen la video de al meu.

2 răspunsuri:
| Iamlolanoah720 a răspuns:

Pai dai pe banda de jos a videoclip-ului acolo este sunetul apesi pe acea banda si in sus iti apare sa il salvezi
Sau sa faci un tik tok pe acel sunet

| vinhotse a răspuns:

Dacă doriți să utilizați același efect de sunet, puteți face clic pe butonul asemănător discului. Dar dacă doriți să îl descărcați, puteți utiliza opțiunea „Salvați" și apoi să o convertiți în format audio. Iată ghidul pentru descărcarea videoclipurilor TikTok. Sper ca ajuta.
https://www.leawo.org/......-1400.html