| Necunoscutu1 a întrebat:

Salut.TUP...Am avut si eu o problema cu un pc.Am schimbat Hard Disk-ul,, Si am incercat sa bag 2 windowsuri diferite si nu au mers mi-au dat aceiasi eroare cand au ajuns la "Starting windows"La inceput Cand am bagat Cd.Am Auzit Ca Nu e compatibil hardul cu placa de baza.Este vreo Solutie?

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Greu de spus daca nu dai mai multe informatii, la pornire apasa tasta "del" vezi daca in bios este detectat, daca hard disk-ul este ATA sau SATA.
Vezi aici:
http://knowledge.seagate.com/articles/en_US/FAQ/168595en

4 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Mi-e foarte greu sa cred ca HDD-ul nu e compatibil cu placa de baza. Dami detalii despre modelul placii de baza si al HDD-ului

| Necunoscutu1 explică (pentru Iwao):

Este pe SATA

| Necunoscutu1 explică (pentru MikeAlexis):

Placa de Baza Am inteles Ca e Pe MAXTOR Si HDD-ul care l-am avut era tot MAXTOR...Iar Acum am alt Hdd Pe ea ca celalalt misa ars.Am Miau mai spus ca Sar Puta Sa nu fie HDD-ul compatibil

| Necunoscutu1 explică:

Placa De Baza E Maxtor Cum Era Si HDD-ul Cel vechi...Dar Am Alt HDD...Si Miau Mai Zis Multi Ca Nu Sar Puta Sa Fie Compatibile. sad