| AndreiGabi a întrebat:

Salut tuturor! Am antivirus Norton 360 Version 5.0 (licenta 90 zile). Este vreo problema daca instalez pe langa acesta Malwarebytes Anti-Malware?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Daca instalezi versiunea free(care nu are realtime protection) nu are nimic...

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Nu, e chiar recomandat programul...

| EduardTPU a răspuns:

Nu e o problema.Numai sa nu fie doua antivirusuri instalate!

| Raiden a răspuns:

Da,este. Lasa doar Norton, e bun, n-ai nevoie de altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| ShadySeen a răspuns:

Da, anti virusul este eficient ( mai ales ca al tau e si cu licenta ) si este si norton, care este o firma respectabila in domeniul anti-virus.Si daca l-ai instala nortonul ti-ar detecta anti-malwareu ca un virus.

| army_2952 a răspuns:

Da ambele se vor considera virusi si o sa se sterga ambele am avut si eu problema asta pe vechiul pc pe asta actual am bit defender.

| marina_8284 a răspuns:

Merge prea greu acceasi problema am si eu am 2 antivirusuri activate si merge oribil si cred ca asta e problema de nu imi merge messengerul bine