| vlad838 a întrebat:

Salut tuturor! Am inteles ca se apropie "Vinerea Neagra" si m-am gandit sa-mi mai imbunatatesc calculatorul. Intrebarea mea este: sa-mi iau un procesor i5 ( pe eMAG fiind 800de lei fara reducere), sau unul mai slabut si o placa video? (Momentan, procesorul meu e Pentium Dual-Core 2. 6GHz, iar Windows-ul e 7 ultimate, 32 de biti)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Me2 a răspuns:

Lasa acel procesor (presupun ca e un g620) si cumperi o placa video mai buna (pe full hd placa video duce greul, procesoru-l o tine din spate)

Răspuns utilizator avertizat