| Sirzechs a întrebat:

Salut tuturor! Am un procesor Intel dual core 1600GHz.As vrea sa stiu si eu de ce trebuie sa tin cont daca vreau sa imi cumpar un now procesor..multumesc mult!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Te uiti in buzunar citi bani ai inainte de orice altceva. Cel mai probabil o sa ai nevoie sa schimbi si placa de baza si ramii.

| Sn4k3 a răspuns:

Numarul de nuclee, frecventa.

| halogen001 a răspuns:

Sa fie compatibil cu placa de baza si pe http://www.passmark.com/index.html cauti modelul de procesor cu punctajul cel mai mare.