| LuLu16 a întrebat:

Salut tuturor. Are cineva idee cum pot rezolva aceasta problema "a required cd/dvd drive device driver is missing windows 7 install". Tocmai am incercat sa instalez win 7 si inainte sa accept textu ala lung la licenta mi-a aparut eroarea : a required cd/dvd drive device driver is missing. Are cineva o ideea cum as putea sa trec de ea?

5 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Am cauta si am gasit ceva situati similare ca a ta si s-ar putea sa fie mai multe cauze, arunca o privire si tu si poate gasesti rezolvarea https://www.google.com/......ps?/search

| LuLu16 explică (pentru sdhashsah):

Am cautat si eu, dar tot nu ii dau de capat.

| sdhashsah a răspuns (pentru LuLu16):

Imaginea iso e buna

| sdhashsah a răspuns (pentru sdhashsah):

Sa nu aiba erori

| LuLu16 explică (pentru sdhashsah):

E pentru a 3 oara care instalez acelasi windows pe acelasi pc