| swat1997 a întrebat:

Buna TPU
Am o problema cu windows 7 vreau sa-l instalez de pe un dvd butez de pe dvd apare fereastra de instalare aleg limba dupa dau "Instal Now" sau cum este acolo la windows si dupa imi apare o eroare " A required CD/DVD drive device is missing" ceva de genu.Ce sa fac ca sa-mi mearga DVD cu windosu il am de la un coleg el si lo facut acum cateva zile si i-a mers perfect
CUM REZOLV CARE MA REZOLVA II DAU FUNDA +VOTE

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Colegul asta al tau a dat bani pe DVD-ul cu Windows si tu il instalezi gratis? Daca e piratat, nu meriti sa primesti ajutor.
---> incearca o instalare de pe USB.

| swat1997 explică:

Nu la cumparat l-a luat de pe net si l-a facut pe un dvd