| SkullDrawer a întrebat:

Salut Tuturor! As vrea sa imi cumpar un launchpad dar am la dispozitie vreo 500 lei daca stiti un site care vinde lauchpad mai ieftin punetil si daca gasesc unul bun dau funda... poate fi si SH dar nu foarte stricat... Ms anticipat

1 răspuns:
| ctn93 a răspuns:

Cauta e okazii sau pe mecador sigur gasesti de la 300 lei in sus, sunt sigur de asta eu am luat nou dar mi-a luat vreo 3 luni pana sa invat laughing nah ce sa zic baftawinking la cautare (sigur o sa ai nevoie) rolling on the floor)