| Cineva! a întrebat:

Nu stiu de ce dar.la Mozila Firefox, am dat pe ceva si acum nu`mi mai arata bara aia unde trebuie sa scriu adresa. ce sa fac sa reapara? Daca nu intelegeti ce vreau sa spun.cum va pot arata poza pe care am facut-o la desktop?

Răspuns Câştigător
| nigel a răspuns:

Da. stiu ce trebuie sa faci. happy. intra in mozila. si daca te uiti la fila deschisa. acolo unde era bara de navigare scria ceva mai sus. daca e in romana spune : fisier, editare, vizualizre, istoric, semne de carte, yahoo, unelte si ajutor. :-| mai jos de alea ai o mica baruta. :-D, dai click dreapta pe aia si dai la Navigator Bar sau Bara de navigare. happy Funda,,?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Unelte/Optiuni/File si vezi sa fie bifate toate optiunile de acolo si apoi da OK si trebuie sa-ti apara. Succes si numai bine!

| cornel2121 a răspuns:

Click dreapta acolo sus apoi alegi "Navigation Toolbar"

| pufulete17 a răspuns:

Uploadeaz-o aici imageshack.ro si apoi pune linkul de acolo...tongue dar cred ca inteleg ce vrei sa zici...trebuie sa dai click sus de tot pe alb si sa selectezi navigation bartongue bafta

| Teodora20 a răspuns:

Incearca f11

| Adrian_1692 a răspuns:

Si eu am problema asta dar nu știu cum se repara. Eu dau acolo undeva sus pe un buton (mi dat in germana si nu inteleg nimica) si se rezolva.
FUNDA?

| Veyron a răspuns:

Dai click dreapta dupa "ajutor" (daca il ai in romana ) si scrie bara de navigare bifeazo.d

| Veyron a răspuns:

Exact ce am zis eu a zis nigel am zis si euwinking