| marius_3481 a întrebat:

Salut tuturor! Ce parere aveti despre o camera de filmat Panasonic NV-GS11EG ar face fata sa filmez la un majorat de vreo 30-40 de persoane adica ma refer are ceva calitate! dau funda!

1 răspuns:
| MihaiMMarinescu a răspuns:

Cu modelul acesta de camera am incercat si eu sa filmez la ziua unui prieten. Are o calitate destul de proasta, nu iti recomand. Chiar si pe intuneric daca aprinzi blitzul tot degeaba, se vede pur si simplu in pixeli. Aceasta camera este buna pentru a filma doar ziua. Dar daca nu esti foarte pretentios poti filma si cu telefonul mobil. o sa ai acelasi rezultat.