| EfectDirect a întrebat:

Salut Tuturor!

Ma confrunt cu o mica, mare problema.

Detin o Tableta E-Boda Impresspeed E220 Dual Core care de ceva
vreme nu mie se mai deschide in totalitate, Apare acel logo de
la E-BODA si fileaza intensitatea lumi din minut in minut, nici
nu pot sa intru in boot sa ii fac update sau sa ii reinstalez o
alta versiune de android.Am sa las un link cu tableta in stadiul
care este la pornire,mentionez ca asa ramane nu se deschide mai
departe, pentru orientarea raspunsurilor.Nici butonul de reset nu ajuta la ceva.
Daca cineva se pricepe,
sau a intalnit aceasta problema la aceste tablete rog sa-mi explice
cum a rezolvat mica problema detaliat sau sa-mi enumere anumite programe
sau anumite versiuni de android compatibile sau in alt format, in afara de
cele de pe siteul oficial. Multumesc!

Link http://prntscr.com/4smzli

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Trebuie resoftata. Problema apare pentru ca nu mai stie sa ruleze softul.