| Catana_Cristi_1996 a întrebat:

Salut tuturor! Stie careva cum imi deblochez contul de facebook? Deci mai intai sa va explic: Am fost blocat si mi-a dat sa recunosc persoane...le-am recunoscut totu ok, si imi trimite un cod de confirmare pe un nr de tel pus de mine la vrajeala akl. Problema e ca nici la email nu maol

Răspuns Câştigător
| MaryLaury a răspuns:

Trebuie sa pui nr tau de tel, si iti va veni un cod, daca nu poti, trebuie sa te conectezi de pe calculator, dintr-un alt browser pe care l-ai mai folosit, nu al tau, deci astia sunt nebuni si mie mi-au blocat contul si m-am conectat de pe un browser pe care l-am mai folosit, si mi-a cerut codul si am reusit, si tot cateodata mi se blocheaza cand pun o poza si iar recunosc persoane si codul si de fiecaare data se intampla asta, sunt nebuni administatorii de fb ce naiba blocheaza atata conturile happy