| Bobby26 a întrebat:

Salut tuturor. Stiti cumva cand cei de la sony ericsson vor da drumu la android 2.2(foryo) pentru Xperia x8
Sau imi puteti da si mie un ghid cum sa instalez versiunea 2.2 pe Xperia x8 ...in romana happy

FUNDA :X

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se stie cand va fi versiunea 2.2 eu il am in romana din fabricatie si mobilul il am din strainatate.

| AlexCrb a răspuns:

Din cate stiu eu, multe dispozitive nu suporta upgrade la sistemul de operare. S-ar puteai sa fi unul dintre ghinionisti.

| Bobby26 explică:

Eu il am de la Geromanos are 2.1, dar beleaua este ca nu are multi touch si am vazut cateva x8-uri care au 2.2 chiar 2.3 si le merge multi touch