| Radu20_8862 a întrebat:

Salut tuturor! Stiti cumva cat costa de cumparat un modem usb (digi net mobil)? Stiu ca de obicei se dau in custodie dar am auzit ca se pot achizitiona ca sa ramana al tau si m-ar interesa daca stiti cam cat costa?

1 răspuns:
| MikeAlexis a răspuns:

Salut,eu am primit modemul de 7, 2 mb/s la incheierea contractului. Nu stiu, si nu am auzit ca s-ar putea cumpara separat. (Sper sa gresesc). Dar iti pot spune despre el ca se misca destul de binisor pentru un messenger si mail, acoperire are doar in oras. Daca ies din oras si ma duc la tara (distanta cam 40km) se pierde semnalul. Dar, destul de bun