| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Salut un controler de xbox 360 se poate conecta la xbox one?

Răspuns Câştigător
| SpeedPrimer a răspuns:

Nu oficial dar poti incerca cu un cablu de conectare la pc si partea cu USB sa o bagi in xbox.
Apropo poti sa ma adaugi pe xbox, gametagul meu e FireStormZK sau poti lasa tu gametagul tau si te adaug eu

2 răspunsuri:
| RedTMS a răspuns:

Da, se poate! Poti achizitona controler de Xbox si merge si pe ONE si pe 360!

| FulgerInfinite a răspuns:

Pai depinde daca ai aceeasi mufa cred ca da si eu zic ca da cai acelasi controler cum ar veni