| maphiotul a întrebat:

Salut
Un player audio care citeste doar format mp3 poate citii si daca mp3-ul e de dimensiune mai mare?
Sau doar dimensiunea clasica.
Mersi

Răspuns Câştigător
| Standt a răspuns:

happy Mai am o datorie pe aici. Dar creditorul nu mai da semne de viata.
Lasa funda. Sa verifici tu daca merge. Ca poate omul nu are rabdare ca player-ul sa-i citeasca 170 de fisiere. Eu prima data am crezut ca merge in bucla rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Standt a răspuns:

Formatul conteaza. Dar ce vrei sa spui cu dimensiune mai mare?

| maphiotul explică (pentru Standt):

Doar in format mare am gasit ce am nevoie.
Esti sigur ca accepta player-ul si format mare sau doar crezi?

| Standt a răspuns (pentru maphiotul):

Tot nu inteleg ce vrei sa spui. E un CD urias?

| Standt a răspuns (pentru Standt):

Ca vechile placi de vinil nu sunt in format MP3.

| maphiotul explică (pentru Standt):

Nu ma omulelaughing
E cd normal.
Dar sa zic daca fac un singur colaj de exemplu de 700 mb o sa il citeasca player-ul?
E important, pentru ca il fac pentru cineva si trebuie sa fiu sigur.
Si eu acasa nu am player care sa citeasca doar track-uri.

| Standt a răspuns (pentru maphiotul):

O, despre asta e vorba?
Da, il va citi. Eu personal am cateva. Zgarcenia si comoditatea m-a facut sa inghesui cat mai multe melodii pe un CD. Le citeste, stai fara grija.

| maphiotul explică (pentru Standt):

La mine nu e nici zgarcenie nici comoditate.
Doar asa am gasit ce am nevoie.
Si nu o sa ma apuc acum sa fracționez colajul respectiv

| Standt a răspuns (pentru maphiotul):

Eu am recunoscut! happy
Ca sa nu schimb des CD-ul. happy
Succes!

| maphiotul explică (pentru Standt):

Mersi.
Azi o sa revin cu fundă daca va fi totul ok cum ai zis tu happy
Daca nu, imi platesti cd-urilelaughing

| maphiotul explică (pentru Standt):

In mod normal dau funde de luni-vineri 8-16

| Standt a răspuns (pentru Standt):

Inseamna ca ti-a reusit.
Toate bune!

| Standt a răspuns (pentru maphiotul):

happy Mai am o datorie pe aici. Dar creditorul nu mai da semne de viata.
Lasa funda. Sa verifici tu daca merge. Ca poate omul nu are rabdare ca player-ul sa-i citeasca 170 de fisiere. Eu prima data am crezut ca merge in bucla rolling on the floor