| RoyDupuis a întrebat:

un videotutorial pentru REinstalare windows 7 (deci fara creare partitii, cu pastrare date partii fara win, doar inlocuire win 7 in partitia c; cu formatare partitie c si stergere win vechi ) Mersi!

Răspuns Câştigător
| CodeNameAlpha a răspuns:

Simplu, uitate la partitia unde ai bagat windows-ul (vezi cat gb are si cat mai are liber), cand o sa iti apara sa partitiile apesi pe cea unde ai bagat windows-ul (trebuie sa aiba acelasi spatiu si aceiasi gb liberi) si formatare dupa apesi iar pe ea (trebuie sa ai aproape la fel gb totali si liberi gen daca ai totali 60.1 liberi trebuie sa fie cam 60) si enter, windows-ul se instaleaza pe partitia aleasa de tine. Nu este nimic special in afara de selectarea partitilor, faci exact ce ti se spune (sa iti alegi numele/parola etc.).

1 răspuns:
| RoyDupuis explică (pentru CodeNameAlpha):

SCUZE, am votat gresit! IMI SINCER RAU...iti dau funda