| Vasilegabriel1246 a întrebat:

Unde intra cablu ala negru? https://imgur.com/a/1TiPCLC

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din simplul fapt ca mufa are 12 contacte vizibile si multe fire colorate, NU se poaate stabili unde intra aceea mufa.
Din pacate, poza facuta nu indica nici un locas corespondent acelui cablu, iar mana acopera cealalt capat a lui.
Ar fi necesare mai multe poze cuprinzatoare, macar cu originea (celalalt capat) cablului.

Cel mai bine insa te poti descurca chiar TU singur, cautand PERECHEA MUFEI in laptop, avand in vedere si lungimea cablului!

| FaraNume1245 a răspuns:

Unde nu bate soarele.