| Benyamin173 a întrebat:

Unde trebuie introdus cablul de la ventilator pentru a-l putea controla din aplicația gigabyte rgb fusion? Am vazut ca pe placa de baza aorus b450 elite( placa mea) are mai multe headere (cele normale care scrie doar fan nr..., rgb, rgbw, unde trebuie introdus?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In manual scrie ca ai 3headere unde poti pune benzi sau ventilatoare rgb.

LED_CPU
LED_C
D_LED1/D_LED2

https://www.gigabyte.com/Motherboard/B450-AORUS-ELITE-rev-10#support-manual

| Benyamin173 explică (pentru Intruder19):

Adică eu unde trebuie să il conectez(am un fel controller de la sursa)