| TheMasterOfMasters1011 a întrebat:

Salut utilizatori TPU! Am o cateva intrebari legate de ps3:
1) De ce se numesc consolele Slim si Super Slim? Care e diferenta dintre cele 2 si la ce se refera "Slim" si "Super Slim"?
2) De ce un ps3 care are 12gb costa la fel de mult[sau aproape] ca unul de 500 sau 320gb?
3) Orice cablu hdmi este bun pentru ps3? [adica sa conectez ps3 la tv]

1 răspuns:
| angelicsin a răspuns:

1 se numeste asa pentru ca slim e mai subtire decat standard si superslim e mai subtire decat slim

2 chestie de marketing

3 da orice cablu merge dar recomand totusi sa fie unul de calitate

daca ai degand sa iti cumperi unul, mai asteapta pana in iarna cand apare PS4. e muuuuuuuult mai smecher decat PS3