| Skypee a întrebat:

Care este diferenta dintre ps3 slim 320gb si ps3 super slim 500gb(avantaje si dezavantaje)? Funda la raspunsu corect!

Răspuns Câştigător
| qwerty a răspuns:

Cel de 500 GB face parte din noua generatie care a aparut in toamna asta, pe cand cel de 320 GB este din generatia anterioara. Cel de 500GB, asa cum ii spune si numele (Super Slim), are dimensiuni mai mici decat cel de 320 GB. Ca si performante, orice model de PS3 este la fel, diferenta fiind capacitatea hard-diskului sau aspectul extern al consolei (cu cat sunt din generatie mai noua, cu atat sunt mai mici si mai subtiri).

1 răspuns:
| ReDoNe2910 a răspuns:

140 Funda?