| Georgiaanat a întrebat:

am s4 si l-am setat acum doua zile pe modul silentios fara vibratii si acum cand il pun pe vibratii sau pe general nu mai vibreaza deloc, nici la tastatura nici la apel. niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Intri in Setari sunet si dai pe General dupa care dai la Personalizare si itit setezi Vibrate only or not happy

| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Poti sa intrii la setari apoi sunet si apoi fa-ti setari pentru ca telefonul tau sa vibreze cand e pe general sau pe silentios.

| Georgiaanat explică (pentru Muntenaşu_Sebastian_1998):

Toate setarile sunt facute..degeaba