| Raducanu1996 a întrebat:

Salut va rog dati-mi un link de unde sa descarc smart tools gratis pentru android dau funda promit!

5 răspunsuri:
| d3yr0 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? 9io8y8ijgptjbrh

funda?:>:D

| Raducanu1996 explică (pentru d3yr0):

Frate si ce trebuie sa fac la ce link mi-ai dat tu?
Sa ma inregistrez si ce?

| Raducanu1996 explică (pentru d3yr0):

A gata hai ca am vazut trebuia sa apropi alea la link auzi tu ai mai incercat programul asta pe telefon?

| d3yr0 a răspuns (pentru Raducanu1996):

Programul asta nu l-am mai incercat, dar daca vrei sa faci rost de programe si jocuri free, ia un pont de la mine : Intra in Google Play ( Market) si cauta jocurile si programele care le vrei, le scrii pe o foaie si apoi dai search la google asa : " Download "numele programului " apk "si n-ai cum sa nu-l gasesti. Asa am reusit eu sa-mi fac rost de programe si jocuri in valoare totala de peste 100 euro GRATIS. happy bafta... Funda astepe big grin

| Raducanu1996 explică (pentru d3yr0):

Da frate depa ala iau si eu aplicati mereu dar smart tools nu e gratis pe android marchet poti sa incerci! Sunt doar parti din ce poate face gratis eu il caut pe ala complet intelegi si mi-e frica sa il instalez dupa alte siteuri ca pote imi bulesc telefonul am un Samsung galaxy mini2 daca tu faci rost dupa android marchet de el gratis si imi dai linkul iti dau funda jur dar sa fie ala complet nu fragmentewinking eu chiar l-am cautat si daca te tot lauzi ca faci rost de apk cu bani gratis sa te vad big grin SUCCESwinking