| Jeleuldulce123 a întrebat:

Va rog, putin ajutor! Profesoara de tehnologie ne-a dat de facut un proiect despre impactul tehnologiei asupra mediului, doar ca eu nu gasesc nimic folositor! Putin ajutorhappy?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Clar că unul pozitiv nu este. Tehnologia evoluază dar distruge mediul înconjurător; apele, aerul solul.Hai să luămk tehnologia din industrie, în orice domeniu dacă analizezi vei observa că deșerule tehnologice chiar dacă sunt epurate, tot ajung în ape.Azi de la o fabrică hai să zicem 0, 0000000001% mâine de la 2 sau mai multe fabrici, care emană în nape tot aceeași cantiate de deșeuri=> 100%.De aici în colo poți dezvolta tu.Succes

Răspuns utilizator avertizat